Kdo jsme

Stavební firma KULT byla založena v roce 1996 a začala podnikat v oblasti provádění stavebních prací. V roce 2006 došlo k přeměně na společnost s ručením omezením.

V současné době má firma sídlo v ul. Podkrkonošská 215, Praha 9 a provozovnu v Novém Boru, U Starého hřbitova 243, a vlastní materiální a technické zázemí, skladovací prostory, v nově zrekonstruovaném objektu v Novém Boru ul. Křižíkova 249, který je taktéž vlastnictvím firmy.

Nedílnou součástí stavební firmy je také provozovna pily ve Skalici u České Lípy, kde se vyrábí veškeré stavební a truhlářské řezivo, dále se pak firma zabývá montáží a pronájmem vlastních věžových jeřábů.

Firma disponuje rozsáhlým materiálním a technickým vybavením. K rychlému a kvalitnímu provádění staveb firma zaměstnává zkušené pracovníky různých profesí a proto jsme schopni vlastními silami zajišťovat práce hlavní stavební výroby a přidružené stavební výroby. V současné době firma zaměstnává 25 lidí. Ve stavební sezóně se počet zaměstnanců zvyšuje až o 150% v závislosti na počtu realizovaných zakázek.

Firma se zabývá především zakázkami v Libereckém, Ústeckém, Středočeském kraji a v Praze

Firma dbá na kvalitu provedených prací, splnění stanovených termínů při realizaci zakázek a tím i spokojenost klientů. Základním krédem firmy je spolehlivost, komplexnost, rychlost, odbornost a flexibilita dodávek výrobků a služeb.